Velká cena Mohelnice

V sobotu 25.11.2023 se blanenští judisté zúčastnili tradičního Vánočního turnaje v Mohelnici ve složení: Matyáš Živný, Ondřej Opálka, Adam Papež, Anna Řehůřková, Daniel Bína a Jan Musil. V nabité konkurenci s mezinárodní účastí závodníků ze Slovenska, Polska, Rakouska, Německa a Ukrajiny se naši závodníci svými výkony rozhodně neztratili a domů přivezli hned tři medaile. 

O první medaili se postarala Anna Řehůřková, která suverénním výkonem ovládla svoji kategorii a získala 1. místo. 

Druhou medaili vybojoval Daniel Bína, po dvou výhrách postoupil ze základní skupiny, kde dokázal porazit i zkušenější soupeře, v další části turnaje výhry ze základní skupiny už nezopakoval. Z turnaje si tak po velmi povedeném výkonu odvezl zasloužené 3. místo. 

Posledním medailistou se stal Jan Musil. V nabité konkurenci dokázal v náročných zápasech porazit všechny soupeře a stal se vítězem své kategorie.

Velkou pochvalu za svůj výkon zaslouží také Ondřej Pálka, který sice prohrál boj o 3. místo, ale v nejsilněji obsazené kategorii po třech výhrách a dvou prohrách obsadil celkové 5. místo.

Ve stejné kategorii se představil i Adam Papež, který na turnaji skončil bez umístění. Turnaj zahájil nadějně výhrou v prvním zápase, druhý zápas však prohrál a soupeř ho do opravek nevytáhl.

Posledním účastníkem turnaje byl Matyáš Živný. Matyáš na žíněnce zápasil celkem třikrát, všechny zápasy byly velice vyrovnané, ani jeden ale nedokázal otočit ve svůj prospěch. Z turnaje si tak odnesl celkové 4. místo, ale hlavně cenné zkušenosti a ponaučení do příštích zápasů.

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *